Sennik Balsam

  Motyw balsamu we śnie zachęca do pojednania dwojga ludzi, którzy utracili wzajemne uczucie miłości, stanowi także pocieszenie dla tych, którzy spotkali się z rozczarowaniem w swoim życiu. Magiczne zastosowanie wszelkich balsamów może ożywić namiętność w trudnych związkach, złagodzić ból złamanego serca, który jest spowodowany przez kłótnie a także pomóc ochronić przed wszelkimi zakłóceniami, które może wywołać zazdrosna osoba z najbliższego otoczenia. Sen stanowi również ochronę przed przyjaciółmi, którzy ingerują w życie miłosne śniącego. W innym znaczeniu balsam pojawiający się we śnie świadczy o pragnieniu przedstawienia pozytywnego akcentu pewnego przykrego zajścia.
  Kiedy widzisz balsam, wówczas sen stanowi wróżbę zachowania zdrowia oraz dobrego samopoczucia, Twój obecny styl życia będzie miał pozytywny wpływ na doznania psychiczne i fizyczne, których niebawem doświadczysz.
  Jeśli używasz balsamu do ciała, wówczas sen świadczy o tym, że zwykle przywiązujesz zbyt wiele uwagi do mało istotnych kwestii, powinieneś skupić się raczej na tym, co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze. Wygląd zewnętrzny to nie wszystko, liczy się także wnętrze, które może uczynić Cię naprawdę pięknym człowiekiem.
  Kiedy śnisz o balsamie do ust jest to znak, że pragniesz wyjaśnić i sprostować pewne nieporozumienie, które było przyczyną zerwania wzajemnych kontaktów z osobą, którą darzyłeś miłością. Sen stanowi zapowiedź, że dzięki osobie, którą kochasz zacznie z Ciebie emanować tajemnicza energia, dzięki której będziesz przyciągać do siebie osoby, na których Ci zależy.
  Kupowanie balsamu świadczy o tym, że pragniesz w życiu zachować równowagę pomiędzy wysiłkiem, który wkładasz w codzienną pracę a zachowaniem dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Poszukujesz motywacji, która pomoże Ci odzyskać siły witalne potrzebne do dalszej pracy nad zachowaniem pięknego wyglądu i sylwetki na długi czas.
  Jeśli dajesz komuś balsam w prezencie jest to znak, że nowe doświadczenia zdejmą z Ciebie ciężar, który dźwigałeś przez ostatnie lata swojego życia. Poczucie lekkości sprawi, że poczujesz się lepiej, dzięki czemu uda Ci się znaleźć wspaniałych przyjaciół oraz właściwe miejsce do dalszego życia.