Sennik Balon

Balon widziany w snach może oznaczać, że masz zbyt wysokie i nierealistyczne cele, które trudno będzie Ci osiągnąć. Będziesz musiał stawić czoła nieprzewidywalnym sytuacjom i zacząć wszystko planować z wyprzedzeniem. W następnym okresie spotkasz się z krytyką ze strony bliskich, co wywrze na Tobie jeszcze większą presję. Jednak dobra wiadomość jest taka, że nie pozwolisz na to, aby to wszystko wpłynęło negatywnie na Twoje przyszłe plany. Zgodnie z wiedzą pochodzącą z sennika balony mogą również wskazywać na arogancję i zawyżone opinie o sobie.

Podstawowe znaczenie snu o balonie:

Sny o balonach mogą wskazywać na oderwanie się od rzeczywistości oraz patrzenie na świat przez różowe okulary. Chwilowy napływ euforii może przyczynić się do podjęcia błędnych decyzji. Zatem jeśli miewasz sny o balonach zanim dokonasz ostatecznego wyboru lepiej zastanów się dwa razy.

Jeśli śnisz, że widzisz balon lub balony oznacza to malejące nadzieje i rozczarowania w poszukiwaniu miłości.

Kiedy widzisz jak balon wypełniony gazem pęka wówczas ktoś z Twojego powodu będzie sfrustrowany.

Jeśli spuszczasz z niego powietrze w marzeniach sennych jest to oznaką owych nadziei, aspiracji i ambicji.

Pomieszczenie pełne balonów to sprzyjająca wróżba. W snach najczęściej powiązane są z życiem miłosnym śniącego. Balony w kształcie zwierząt postrzegane są natomiast jako wskazówka, aby zacząć na dobre myśleć o swoim rozwoju.

Sennik latanie balonem

Sen o lataniu balonem wskazuje na żal z powodu utraconych szans w życiu śniącego. Zastanów się, być może jako podaje sennik masz wrażenie, że nie żyjesz pełnią życia przez co nie jesteś w pełni szczęśliwy. Brak życiowej równowagi ma znaczny wpływ na wszystkie aspekty Twojej codziennej egzystencji. Latanie balonem we śnie może również oznaczać, że wyruszysz w ciekawą podróż, dzięki której zyskasz szansę na nowe życie. Chwilowa nostalgia nie przeszkodzi Ci w korzystaniu z życia pełnego wspaniałych przygód oraz licznych wygód i korzyści. Jeśli widzisz siebie latającego balonem wówczas zaczniesz oddalać się od swojego celu.

Dmuchać balon sennik

Jeśli dmuchasz balon we śnie oznacza to, iż w rozmowie z pewną osobą włączysz swoje mechanizmy obronne i z powodzeniem poradzisz sobie z własnymi problemami w mniej bolesny sposób niż myślisz. W innym znaczeniu sen o dmuchaniu balona to znak, że przez zbyt dużą pewność siebie i wiarę we własny sukces utracisz kontakt z rzeczywistością. Frustracja z powodu Twoich obecnych warunków życiowych, nad które usiłujesz się wznieść może zakończyć się próbą ucieczki.

Pękające balony sennik

Sen o pękającym balonie oznacza, że doświadczysz czegoś wstydliwego, co wpłynie na twoją Twoje poczucie moralności i motywację. Utrata kontroli nad życiem sprawi, że przestaniesz robić widoczne postępy. Złą aurę pokonasz jedynie wtedy, gdy będziesz cierpliwy.

Sennik balony dla dzieci

Sen, w którym widzisz balony dla dzieci jest zapowiedzią spokojnego okresu w Twoim życiu. Będziesz cieszyć zwykłą codziennością, nowymi obowiązkami oraz czasem spędzonym z bliskimi.

Niebieski balon sennik

Sen o niebieskim balonie oznacza, że usłyszysz wkrótce wieści, które Cię bardzo rozczarują. Jeśli liczyłeś na awans lub podwyżkę, niestety Twoje życzenie się nie spełni. Nie oznacza to jednak, że powinieneś dać się nadmiernie zdominować negatywnym emocjom. Sennik podaje, że najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie dalsza walka o sukces. W innym znaczeniu marzenia senne o niebieskich balonach są znakiem życiowego pokoju.

Złoty balon sennik

Złoty balon pojawiający się w snach symbolizuje mądrość i energię, zwiastuje osiągnięcie bogactwa. Najprawdopodobniej znajdziesz się nieopatrznie w sytuacji, w której będziesz musiał włożyć wiele siły i energii, aby coś w życiu osiągnąć. Ważne jest aby nie poddawać się bez względu na to jak ciężko będzie.

Czerwony balon sennik

Sen o czerwonym balonie to znak, że zaczniesz pasjonować się swoją pracą, związkiem miłosnym bądź więzią z przyjacielem. Tak czy inaczej dzięki swojemu zaangażowaniu oraz impulsywności osiągniesz sukces biznesowy. Czerwony balonik kojarzy się z pasją, intymnymi relacjami i sentymentem.

Czarny balon

Sen o czarnych balonach wskazuje na depresję lub wyczerpanie z powodu uciążliwej sytuacji życiowej śniącego. Możliwe, że miewasz gorsze dni z uwagi na pewną sytuację, porażkę biznesową bądź miłosną. Przez jakiś czas będziesz walczyć z tym stanem, lecz później wyjdziesz z niego o wiele bardziej silny i mądry. Czarny balon kojarzony jest na ogół z załamaniem nerwowym (zwłaszcza gdy balon lub balony opadają).

Zielony balon sennik

Zielone balony we śnie odzwierciedla arogancję oraz egoizm i narcyzm osoby, która o nim śni. Według sennika plotki i komentarze innych ludzi rujnują Twoje plany gdyż za bardzo pozwalasz wchodzić sobie na głowę. Uważaj, bo liczba Twoich prawdziwych przyjaciół wkrótce może zacząć się kurczyć.

Sennik baloniki kolorowe

Sen o kolorowych balonikach oznacza, że spojrzysz wstecz na swoje dzieciństwo i podejmiesz kilka ważnych decyzji. Sennik przypomina, aby wykazać się większą ambicją w życiu, bo wkrótce nadejdą dla Ciebie lepsze czasy.

Balon sennik mistyczny

Sennik mistyczny wyjaśnia, że balon widziany w snach świadczy o tym, że jeśli dobrze opracujesz strategię i upewnisz się, że robisz wszystko zgodnie z planem, automatycznie osiągniesz swoje cele, ambicje i aspiracje.

Zwróć również uwagę na kolor oraz kształt balonów. W celu znalezienia koloru kliknij na znaczenie snu kolor. Jeśli mowa o kształcie balonów możesz naleźć odpowiedni symbol za pomocą naszej wyszukiwarki np. balon w kształcie psa (szukaj znaczenia symbolu „pies”).