Sennik Baletnica

  Baletnica symbolizuje niewinność, słabość i bezbronność, może kojarzyć się także z rozchwianiem emocjonalnym i rozterkami w życiu miłosnym. Widok baletnicy oznacza, że działania innych ludzi wzbudzają w Tobie podziw. Dzięki stałej obserwacji swojego otoczenia będziesz mógł w końcu nauczyć się, w jaki sposób osiągnąć to, czego od zawsze pragniesz. Zaczniesz wreszcie rozwijać swoje upodobania, którym z czasem nadasz również osobisty charakter. Alternatywnie sen może oznaczać, że czujesz się niezdolny co osiągnięcia i dorównania ideałom uznawanym w społeczeństwie za wytworne i piękne.
  Taniec z baletnicą oznacza, że będziesz musiał się bardziej postarać, aby w Twoim życiu miłosnym wszystko szło zgodnie z planem.
  Taniec baletnicy zwiastuje, że zdobyte doświadczenia oraz nabyte w trakcie życia umiejętności pozwalają Ci stawić czoła napotkanym trudnościom w życiu.
  Kiedy widzisz baletnicę, sen zwiastuje, że zaczniesz brać udział w wystawnych przyjęciach, na których nawiążesz wiele ciekawych kontaktów. Niektóre przyjaźnie utrzymają nawet się przed długi czas.
  Baletnica w pozytywce to znak, że Twoje przygnębienie z czasem przerodzi się w pozytywny nastrój i ogólne zadowolenie z życia. Bez pomocy bliskich trudno będzie Ci jednak zrealizować wszystkie swoje skryte marzenia.
  Kiedy wybierasz się do teatru by podziwiać baletnicę w balecie jest to zwykle oznaką zadowolenia z codziennego życia a także wyrazem stabilności emocjonalnej. W najbliższym czasie możesz spodziewać się, że doświadczysz wielu przyjemności i miłych spotkań.
  Jeśli jesteś baletnicą, wówczas wszystkie sprawy przyziemne pokonasz bez większych przeszkód. Sen może być również zwiastunem niewierności w związku, która będzie trudna do zniesienia. Uratowanie go będzie możliwe jedynie przy pełnym zaangażowaniu obojga partnerów. Pamiętaj, że jeśli choć raz zawiedziesz zaufanie osoby, na której Ci zależy, potem trudno będzie Ci na nowo odbudować z nią wzajemne relacje.
  Widok bosej baletnicy oznacza, że ktoś próbuje przypisać sobie twoje osiągnięcia, najwyższy czas zatem wziąć sprawy w swoje ręce i w ramach protestu przypomnieć wszystkim komu należy się nagroda za zdobyte umiejętności i zdolności.
  Strój baletnicy jest zapowiedzią trudności w codziennej egzystencji z powodu aktualnych zmartwień i kłopotów, sytuacja rodzinna w najbliższym czasie będzie dla Ciebie szczególnie stresująca, postaraj się więc znaleźć wolną chwilę i porozmawiać o tym, co Cię boli. Staraj się mówić tylko tyle, ile jest konieczne, a w zamian dużo słuchaj.
  Smutna baletnica wieszczy, że zaczniesz ciężko pracować na własne utrzymanie, napływ ciekawych pomysłów sprawi, że z czasem Twoja sytuacja zawodowa poprawi się a z czasem nawet całkowicie ustabilizuje.