Bakłażan

Bakłażan pojawiający się we śnie stanowi przesłanie, że należy zadbać o własne zdrowie a także dietę oraz rozważyć zmianę obecnego stylu życia. Spożywanie przetworzonej żywności, siedzący tryb życia i brak ruchu mogą bowiem stać się przyczyną otyłości oraz innych chorób. Najlepiej jeśli wreszcie coś zmienisz w swojej dotychczasowej egzystencji a na pewno szybko zobaczysz pożądane efekty.

Pozastawowe znaczenie snu BAKŁAŻAN:

Jeśli śnisz, że jesz bakłażan oznacza to, że Twoje zdrowie ulegnie poprawie bądź po okresie gorszego samopoczucia czeka Cię korzystna rekonwalescencja. Sennik mówi, aby skorzystać z okazji i pomyśleć o wypoczynku.

Stary bakłażan w snach to zły znak, zwiastun pogarszającego się stanu zdrowia, choroby bądź utraty witalności. W snach kobiet może być zwiastunem rezygnacji z dotychczasowej aktywności bądź depresji z powodu procesu starzenia się.

Gdy w swoim śnie przygotowujesz bakłażan jest to znak, że zauważysz pierwsze rezultaty narzuconej przez siebie diety. Dzięki silnej woli i wytrwałości osiągniesz założone cele.

Bakłażan a sennik mistyczny:

Sen o bakłażanie przypomina śniącemu, że najlepiej pozostać w życiu neutralnym, nie mieszać się w zwady oraz nie ufać ślepo ludziom, którzy mogą okazać się Twoimi największymi wrogami.

Jeśli widzisz bakłażan we śnie wówczas możesz spodziewać się, że relacja, którą planowałeś w przyszłości rozwinąć okaże się dla Ciebie nieprzyjemnym zaskoczeniem.

Sadzenie bakłażanów może oznaczać, że praca zespołowa z ludźmi z Twojego otoczenia nie dojdzie do skutku, najprawdopodobniej trzeba będzie liczyć jedynie na własne siły.

Zbieranie bakłażanów przypomina śniącemu o zdrowotnych grzechach, za które w przyszłości trzeba będzie zapłacić. Dlatego warto pamiętać o tym, aby na bieżąco podejmować racjonalne decyzje związane z codzienną konsumpcją.

Sen o kupowaniu bakłażanów zapowiada, że należy zmienić swoją dietę na bardziej zdrową, zadbać o swoją sylwetkę i zdrowy styl życia.

Pieczony bakłażan w snach oznacza, że trzeba będzie nauczyć się żyć stosując nowe zasady żywienia oraz wdrożyć w życie umiarkowaną aktywność fizyczną.