Sennik Bajka

  Bajki kojarzą się najczęściej ze szczęściem i zadowoleniem z życia, ale także z przezwyciężaniem ciężkich okresów i trudności w życiu. Dlatego też senniki interpretują sen o bajce zarówno jako spektakularny sukces, jak również jako ostrzeżenie przed niechęcią i zagrożeniami występującymi na świecie.

Sennik: BAJKA

  Kiedy widzisz bajki we śnie, to taki sen wieszczy, że atmosfera w Twoim najbliższym otoczeniu wkrótce może zgęstnieć i zapanuje w niej gromki niepokój.
  Oglądanie bajek w telewizji wieszczy zgodnie z tym, co podaje sennik, że atmosfera, która wkrótce zapanuje wzbudzi w Tobie gromki niepokój.
  Słuchanie jak ktoś czyta bajkę stanowi w snach to wołanie o pomoc lub ratunek; alternatywnie sen wskazuje również na badanie swoich granic bądź podjęcie próby zwiększania swojego potencjału.
  Czytanie bajek stanowi napomnienie, aby nie podejmować żadnych pochopnych decyzji.
  Senniki zdradzają, że opowiadanie bajek stanowi ostrzeżenie, aby kogoś nie urazić swoimi słowami, bo może to poskutkować zerwaniem dotychczasowych więzi.
  Pisanie bajek jest zwykle złym znakiem, które zazwyczaj przepowiada spotkanie na swojej drodze oszusta.
  Szczęśliwe zakończenie bajki może być postrzegane w marzeniach sennych jako pozytywna wróżba.
  Kiedy uciekasz w świat bajek to taki sen sugeruje, że próbujesz uciec przed próbą osiągnięcia życiowego celu. Świat, w którym żyjesz zaczyna Cię przerażać, gdyż Twoja wizja jest niespójna z wizją Twojego partnera. Chowanie głowy w piasek nic Ci nie da, jeśli nie zaczniesz w końcu myśleć pozytywnie.
  Jeżeli jesteś atakowany przez postacie z bajek, wówczas sen przepowiada drobne kłopoty w sprawach natury osobistej.
  Zamordowanie kogoś w bajce sugeruje zmiany w sferze zawodowej, najczęściej chodzi o chęć przekwalifikowania się.
  Gdy śnisz o postaci z bajki lub jeśli nią jesteś, wówczas możesz się spodziewać, że Twoje życie nagle stanie się bardziej kolorowe. Odwiedzi Cię osoba, która zmieni Twój punkt widzenia oraz uświadomi Ci, że wszystkie Twoje problemy są stanem przejściowym, który z czasem przeminie.
  Obrazki z bajki to znak, że znajdziesz wiele powodów do tego, aby doświadczyć w swoim życiu czarodziejskiej przygody, jeszcze bardziej niezwykłej niż te, których doświadczałeś już w swoim życiu.

Znaczenie snu bajka

  Bajka najczęściej wiąże się z chęcią oderwania się od szarej rzeczywistości, która dla śniącego bywa udręką. Sen jest zwykle oznaką, że znajdujesz się z daleka od świata marzeń, w którym wszystko jest kolorowe, uporządkowane oraz dziecinnie proste. Sennik zdradza, że doświadczysz w swoim życiu wielu ciekawych wrażeń i pięknych chwil a także odwiedzisz miejsca, które są jak z bajki.