Azalia

Sen o azalii wieszczy otrzymanie dobrych wiadomości. Często owe wiadomości wiążą się z dodatkowym przypływem gotówki. Być może otrzymasz premię lub uda Ci się coś sprzedać.

Szczegółowa symbolika o azalii:

Otrzymanie azalii w prezencie reprezentuje niespodziankę. Prawdopodobnie ukochana osoba pozytywnie czymś Cię zaskoczy. Dla osób samotnych sen wróży, że w najbliższej przyszłości spotkasz osobę, która stanie się dla Ciebie bardzo ważna.

Sadzenie azalii we śnie wskazuje na pozytywny rozwój sytuacji zawodowej. Prawdopodobnie twoje zaangażowanie oraz wytrwałość zostaną docenione i otrzymasz upragniony awans lub podwyżkę.

Jeżeli we śnie widzisz nasiona azalii to taki sen wróży nowy początek. Możliwe, że zmienisz miejsce pracy lub poznasz nową osobę, z którą będziesz starać się utworzyć związek.

Kwiat azalii oznacza, że czekają Cię miłe chwile w gronie rodziny lub przyjaciół. W końcu znajdziesz czas, by cieszyć się towarzystwem bliskich Ci osób. Zdasz sobie sprawę, że właśnie w ten sposób najlepiej się relaksujesz.

Fioletowa azalia reprezentuje namiętność. To znak, że czeka Cię okres wielu miłosnych uniesień.

Biała azalia może zwiastować smutek, zwłaszcza jeżeli odczuwasz go w trakcie snu patrząc na kwiat azalii. Natomiast gdy we śnie jesteś szczęśliwy i pogodny to taki sen wieszczy radość w twoim życiu na jawie.

Różowe kwiaty azalii wskazują na powrót myślami do dawnej miłości. Być może nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego aktualnego życia uczuciowego i wracasz myślami do swoich dawnych partnerów rozważając co by było gdy sprawy inaczej się potoczyły.

Zobacz także:

  • Szopa
  • Wesele
  • Zemdleć