Awokado

Awokado we śnie zwiastuje poprawę sytuacji materialnej. Być może zmienisz pracę na lepszą lub podejmiesz inwestycje, które przyniosą ci pokaźne zyski. W innym znaczenie sen wskazuje na twoją rozwiązłość. Czujesz, że nie jest to jeszcze moment, aby się ustatkować i założyć rodzinę. Być może kiedyś to zrobić, z silnym akcentem na kiedyś.

Szczegółowe znaczenie snu o Awokado:

Widok awokado we śnie to dobry znak, świadczącym o uzyskaniu należytej nagrody za poniesione wysiłki. Wiesz, że od czasu do czasu zasługujesz na małą przyjemność, gdyż w ten sposób znajdujesz motywację do ciągłego działania i rozwoju.

Jedzenie awokado sugeruje, że tylko dzięki rozsądkowi i cierpliwości uda ci się zrealizować plany. Możliwe, że aktualnie przechodzisz przez pewne trudności, jednak doskonale zdajesz sobie sprawę, że są one jedynie chwilowe i tylko dzięki systematycznemu działaniu uda Ci się zrealizować wszystko to o czym pragniesz.

Obieranie awokado we śnie odzwierciedla twój wewnętrzny spokój i optymizm. Nie zrażają Cię żadne przeciwności losu, z jakiś niewyjaśnionych powodów bez względu na położenie, w którym aktualnie się znajdujesz udaje Ci się zachować pogodę ducha.

Zbieranie awokado wskazuje, że uda Ci się spełnić swoje marzenia. Chociaż mało kto w to wierzył, a początkowo wydawało się to nawet nieco szalone, jesteś już na ostatniej prostej aby zrealizować jedno ze swoich marzeń.

Zgniłe awokado oznacza, że czeka cię pasmo rozczarowań i porażek. Być może osoba, którą do niedawna uważałeś za swojego przyjaciela potężnie Ci zrani, a to sprawi, że stracisz pewność siebie i długo nie będziesz mógł się otrząsnąć.

Dojrzałe, soczyste lub wiszące na drzewie wróży ogólną poprawę sytuacji finansowej. Najbliższy okres będzie dla Ciebie wyjątkowo udany, pomimo że otoczenie ewidentnie nie będzie temu sprzyjało.

Niedojrzałe awokado oznacza, że wszystko w co się angażujesz robisz po macoszemu. Winnej interpretacji sen o niedojrzałym awokado może zwiastować niezbyt dobry okres na planowanie dużych wydatków. Jeśli planujesz zakup mieszkania lub samochodu, lepiej jeszcze raz wszystko przelicz ze szczególnym uwzględnieniem aktualnej sytuacji gospodarczej.

Kupno awokado we śnie należy traktować jako ostrzeżenie przed osobami, które chcą nam odebrać owoce naszej pracy. Ewentualnie sen może zwiastować nieoczekiwane wydatki.