Sennik Awizo

  Awizo we śnie jest wyrazem lęku przed życiowymi zmianami, które mogą nadejść niespodziewanie w Twoim życiu. Zmiany, które zdecydujesz się wprowadzić mogą z czasem okazać się dla Ciebie zbyt radykalne. Będziesz zatem musiał stanąć oko w oko z szarą rzeczywistością, która Cię otacza i bez zbędnych emocji postanowić co zrobić dalej z własnym życiem.
  Jeśli dostajesz awizo jest to znak, że otrzymasz wiadomość, która otworzy przed Tobą bardzo korzystne perspektywy na przyszłość. Początkowo będziesz musiał wcielić w życie przejściowe rozwiązania jednak potem skorzystasz z szansy, którą otrzymasz od losu.
  Kiedy śnisz, że ktoś inny dostaje awizo jest to zapowiedź, że wszyscy poza Tobą otrzymają możliwość skorzystania z bardzo intratnej propozycji.
  Podarte lub zniszczone awizo we śnie to znak, że pewna wiadomość nie dotrze do Ciebie na czas przez co może grozić Ci niebezpieczeństwo. Zaczniesz zajmować się sprawami, które nie przyniosą Ci niczego dobrego.
  Kiedy wrzucasz awizo do skrzynki na listy jest to znak, że jakaś sprawa będzie owiana tajemnicą, którą będziesz musiał jak najszybciej rozwikłać.
  Jeśli czekasz na awizo lecz go nie otrzymujesz, wówczas sen jest wyrazem melancholii, która z każdym dniem coraz bardziej zatruwa Ci życie.

Zobacz także:

 • Dentysta
 • Arsenał
 • Pluć