Awatar

  Awatar we śnie jest fałszywym elementem życia, projekcją samego siebie, która nie jest wiarygodna. Sen oznacza, że próbujesz ukryć przed światem swoją prawdziwą osobowość oraz żyć w fałszywej nadziei. Awatar we śnie stanowi również przesłanie, że wszelkie tajemnice i nieuczciwe podejście do innych w przyszłości będzie miało swoje konsekwencje.
  Jeśli to Ty nim jesteś to znak, że Twoja bierna postawa wymagać będzie zmiany. Zwykle nie reagujesz, gdy ktoś Cię zdenerwuje, przez co ludzie przedstawiają Ciebie jako kogoś, kim tak na prawdę nie jesteś. Być może dlatego napięcia w Twoim życiu nieustannie mnożą się a udowodnienie innym czegokolwiek wymaga od Ciebie coraz większej odwagi, energii i zaangażowania.
  Widok awatara to znak, że zaczniesz aspirować do wyższej klasy społecznej niż jesteś obecnie. Być może przez to ludzie odniosą mylne wrażenie, że jesteś zadowolony ze swojej obecnej sytuacji finansowej i z czasem zaczną zwracać się do Ciebie z prośbą o pomoc. Lepszym wyjściem z sytuacji jest pozostanie sobą oraz stopniowe wspinanie się po drabinie do sukcesu dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół.
  Awatar znajomej osoby to znak, że nauczysz swoich przyjaciół i rodzinę żyć prawdziwym życiem bez konieczności udawania, że są kimś innym. Uda Ci się przekonać ich, że najważniejsze w życiu jest pozostać wiernym samemu sobie oraz, że mogą osiągnąć niewiarygodne rzeczy dzięki własnej determinacji i ciężkiej pracy.
  Awatar obcej osoby we śnie oznacza, że będziesz musiał przenieść się w odległe miejsce, aby wreszcie zacząć normalnie żyć.
  Sylwetka awatara na ekranie komputera lub telewizora oznacza, że dostaniesz od życia ważną lekcję bądź uda Ci się w krótkim czasie ukończyć kluczowy projekt.

Zobacz także:

 • Hołd
 • Łosoś
 • Detektyw