Sennik Automat

Automat we śnie jest oznaką ściśle zaplanowanych oraz skoordynowanych działań, które śniący zazwyczaj wykonuje w sposób machinalny każdego dnia. Sen o automacie może również oznaczać, że nudzi Cię stagnacja oraz rutyna codziennego życia, pragniesz coś za wszelką cenę zmienić lecz nie możesz bo czujesz się w potrzasku i wciąż musisz czynić coś wbrew własnym przekonaniom.

Znaczenie snu o automacie:

Widok automatu według sennika stanowi zapowiedź, że bliska osoba ułatwi Ci załatwienie pewnej ważnej sprawy. Tylko dzięki nabytym znajomościom będziesz w stanie rozwiązać problemy, które do tej pory.

Automat z zabawkami wróży w snach pozorne zażegnanie pewnego sporu, które po pewnym czasie okaże się jedynie połowicznym rozwiązaniem problemu.

Automat do kawy jest w snach oznaką, że gościnność i chęć dzielenia się wiedzą ułatwią Ci drogę do osiągnięcia małych sukcesów. Dobra passa będzie Ci na tyle sprzyjać, że dzięki łasce hojnego człowieka osiągniesz pełnię szczęścia.

Automat z lodami zgodnie z sennikiem stanowi wskazówkę, aby jak najdłużej rozkoszować się bieżącą chwilą i cieszyć się życiem. Stagnacja i bierna postawa mogą bowiem sprawić, że przestaniesz dostrzegać uciekające przez palce życie.

Sen o automacie ze słodyczami to znak, że zaczniesz się w życiu chwytać ostatniej deski ratunku, co ku Twojemu zaskoczeniu powiedzie się. Wizja zejścia na samo dno nieco Cię przerazi, dlatego szczęśliwie w porę dostrzeżesz szansę w swojej życiowej wędrówce.

Gdy wrzucasz monetę do automatu, wówczas sennik zdradza, że powinieneś jak najszybciej zadbać o większą regularność w Twoim życiu. Najprawdopodobniej przez robienie wszystkiego na ostatnią chwilę zwykle zostajesz postawiony pod ścianą bez możliwości wykonania jakichkolwiek dodatkowych ruchów.

Zepsuty automat w marzeniach sennych oznacza, że po wielu nieudanych próbach wreszcie przerwiesz życiową stagnację i wyjdziesz na prostą.

Zobacz także:

  • Gama
  • Mnich
  • Orgazm