Sennik Ateista

  Ateista pojawiający się w marzeniach sennych jest oznaką poddawania w wątpliwość rzeczy, które nie są namacalne, oczywiste ani łatwe do wyjaśnienia. Sen wskazuje na trudności w akceptacji oraz tolerancji różnic wynikających z odmiennego zdania lub wizji niektórych ludzi. Sen może także ukazywać luźne podejście do tradycji, granic i struktur.
  Kiedy śnisz, że widzisz ateistę jest to zapowiedzią obaw przed poznaniem mrocznej strony własnej osobowości, wokół Ciebie będzie zbyt wiele nerwów i gniewu, które przyczynią się do zachwiania życiowej równowagi.
  Rozmowa z ateistą we śnie jest oznaką, że masz problemy ze swoim poczuciem duchowości, prawdopodobnie będziesz musiał poświęcić więcej czasu, aby dotrzeć do prawdy, która z czasem stanie się dla Ciebie oczywista.
  Jeśli śnisz, że jesteś ateistą jest to znak, że powinieneś być bardziej tolerancyjny i z większym dystansem podchodzić do różnic pojawiających się w społeczeństwie.
  Gdy ktoś inny jest ateistą we śnie, wówczas niepotrzebne nerwy i stres sprawią, że doprowadzisz do zerwania więzi z przyjacielem bądź do unicestwienia czyjegoś ważnego osiągnięcia.
  Jeśli próbujesz zmienić przekonania ateisty oznacza to, że zacznie doskwierać Ci brak dalekowzroczności w ważnych sprawach życiowych. Sen niekiedy jest także oznaką miłości bez wzajemności.

Zobacz także:

 • Blat
 • Ulewa
 • Szambo