Sennik Asystent

  Asystent we śnie jest zapowiedzią zysków finansowych a także wytężonej pracy, która z czasem przyniesie obfite owoce. Sen ma zwykle pozytywne znaczenie, zwiastuje liczne sukcesy, stanowi także zapowiedź dobrych relacji z własnym otoczeniem. W negatywnym znaczeniu może zapowiadać stagnację w biznesie.
  Gdy widzisz asystenta we śnie jest to znak, że Twój nieprzyjaciel tylko czeka, aby wykorzystać Cię do swoich niecnych celów.
  Jeśli jesteś czyimś asystentem, wówczas sen stanowi ostrzeżenie, abyś uważał na ludzi, którzy zbyt często mówią o swojej lojalności wobec Ciebie.
  Kiedy śnisz, że aplikujesz na stanowisko asystenta zwykle jest to zapowiedź wytężonej pracy na cudzy rachunek. Pamiętaj, że trudno będzie Ci odnieść w życiu sukces, jeśli nie zbierzesz się na odwagę, aby podążać własnymi drogami.
  Asystent dyrektora w marzeniach sennych stanowi przesłanie, że trudno będzie Ci zrealizować własne marzenia stojąc ciągle w czyimś cieniu.
  Jeśli asystent jest niemiły, oznacza to, że doświadczysz konfliktu interesów pomiędzy tym, czego w życiu pragniesz a tym, czego będą wymagać od Ciebie inni ludzie.