Sennik Astrologia

  Astrologia we śnie kojarzy się ze wszechświatem, energią oraz wzajemnym oddziaływaniem planet. Technicznie rzecz ujmując astrologię można postrzegać jako symboliczny sposób przewidywania przyszłości. Każda planeta jest związana z określonymi cechami charakteru człowieka. Astrologia to również sposób, w jaki siły planety przewidują kluczowe cechy życia człowieka w oparciu o datę i godzinę jego urodzenia. Sen świadczy również o tym, że zazwyczaj samodzielnie potrafisz radzić sobie ze swoimi słabościami i problemami w życiu. Dzięki swej ambicji i uporowi już wkrótce osiągniesz ważne cele i zrealizujesz swoje ambitne plany.
  Studiowanie astrologii we śnie oznacza, że pomimo usilnych starań nie unikniesz w swoim życiu pewnych wydarzeń.
  Kiedy widzisz we śnie książki astrologiczne jest to znak, że rozpoczniesz od nowa pewien cykl życia, który rozwinie Cię na poziomie duchowym.
  Gdy śnisz, że uczysz się astrologii, jest to oznaką, że zaczniesz zamartwiać się o swoją przyszłość.
  Sen, w którym widzisz znaki astrologiczne wieszczy, że odkryjesz w sobie dawną pasję, która przyniesie Ci w życiu wiele radości.
  Astrologia może również pomóc Ci znaleźć rozwiązania problemów, upewnić się, że jesteś na właściwej ścieżce kariery, zapewnić stabilność finansową i ostatecznie pomóc w rozwinięciu własnych umiejętności komunikacyjnych i biznesowych.

Zobacz także:

 • Kupiec
 • Kula
 • Garnizon