Arytmetyka

    Arytmetyka we śnie jest oznaką dokładności, perfekcji oraz skrupulatności. Wizja robienia wszystkiego bezbłędnie zacznie dominować w Twoim życiu, jednak w pewnym momencie może się okazać, że jest dla Ciebie trudna do wdrożenia. Jak nikt inny zdajesz sobie sprawę z tego, że błędy kosztują, zatem lepiej nie słuchaj przeciwników tej teorii, bo ten tok rozumowania może Ci się w dłuższej perspektywie zacząć opłacać. Robienie wszystkiego pod linijkę może spowodować także przedwczesne wypalenie zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym, dlatego ważne jest, aby czasem nie robić czegoś za wszelką cenę, tylko po prostu odpuścić.
    Nauka arytmetyki oznacza, że znajdziesz się w sytuacji, z której wybrniesz tylko wtedy, gdy przestaniesz kierować się w życiu własnymi emocjami oraz jeśli wykażesz się bardziej racjonalnym podejściem.
    Jeśli nie jesteś w stanie rozwiązać problemu arytmetycznego pewien problem sprawi, że będziesz całkowicie zdezorientowany, zyskasz nowe podejście, które odmieni Twój punkt widzenia. Tym razem spojrzysz na rzeczy z zupełnie innej perspektywy niż dotychczas.
    Gdy uczysz kogoś arytmetyki, wówczas sen oznacza, że ktoś doceni Cię za Twą fachowość, obeznanie i profesjonalizm.