Arystokrata

  Arystokrata w marzeniach sennych symbolizuje poczucie wyższości oraz żądzę nieograniczonej władzy, kojarzy się z bogactwem i przepychem oraz życiem w luksusie. Sen obrazuje poczucie wyższości śniącego względem własnego grona towarzyskiego, z reguły jest mało korzystnym omenem zapowiadającym liczne kłopoty i życiowe rozterki.
  Jeśli widzisz arystokratę we śnie otrzymasz od kogoś niespodziewany prezent bądź czeka Cię dobra wiadomość.
  Gdy śnisz, że jesteś arystokratą jest to znak, że Twoje wizje zaczną całkowicie odbiegać od powszechnie uznawanych zasad, uważaj aby nie przekroczyć pewnych norm, dzięki którym ludzie szanują Cię za to, co robisz.
  Spotkanie grona arystokratów zwiastuje niekorzystne zmiany w życiu śniącego, które pierwotnie zapowiadały się bardzo obiecująco. Sen stanowi przesłanie, aby nie ufać nadmiernie ludziom głoszącym optymistyczne hasła, gdyż mogą mieć oni względem Ciebie ukryte zamiary.
  Rozmowa z arystokratą we śnie zwiastuje, że spotkasz na swojej drodze majętną osobę, która potraktuje Cię z góry. Sen niesie ze sobą konkluzję, aby nie czuć się gorzej od innych, lecz zacząć patrzeć na siebie z większą pewnością siebie oraz uznaniem dla własnych zasług.
  Gdy we śnie mężczyzny pojawia się arystokrata jest to znak, by wreszcie przestać patrzeć jedynie na czubek własnego nosa, gdyż może stać się to przyczyną zbyt narcystycznego podejścia do własnej osoby. Sen jest zwykle oznaką, że pycha i chciwość mogą doprowadzić śniącego do szybkiej zguby.
  Jeśli kobieta śni o arystokracie oznacza to, że powinnaś jak najszybciej zejść na ziemię, gdyż Twoja zuchwałość nie będzie uznawana przez ludzi z Twojego otoczenia.
  Jeśli śnisz, że służysz arystokracie jest to zapowiedź, że zaczniesz się wywyższać wśród innych ludzi, choć nie będziesz miał do tego żadnych podstaw, Twoja ślepa wiara w nieistniejące ideały całkowicie przysłoni Ci oczy i całkowicie zmieni Twój dotychczasowy punkt widzenia.
  Kłótnia z arystokratą w marzeniach sennych oznacza, że narazisz się ważnej osobie, od której będą zależały Twoje dalsze losy. Uda Ci się jednak sprytnie wybrnąć z tej sytuacji, gdyż uczynisz coś tak zaskakującego, co powali na łopatki wszystkich wokół.