Sennik Artysta

Sen o artyście symbolizuje twórczą i intuicyjną stronę natury śniącego, niekiedy jest również oznaką niewykorzystanych możliwości artystycznych bądź uporczywego dążenia do samospełnienia. Sennik mówi, że artysta może również świadczyć o pragnieniu zdobycia uwagi oraz aprobaty dla działania innych ludzi. Najważniejsze jest bowiem wyrobienie sobie dobrej opinii po to, aby cieszyć się uznaniem tłumu. Artysta we śnie nawiązuje również do słynnego hasła carpe diem czyli chwytaj dzień póki możesz, zanim odejdzie bezpowrotnie w zapomnienie. W negatywnym znaczeniu sen o artyście może świadczyć o niewykorzystanym talencie bądź wyczerpaniu pokładów własnej twórczości. Sennik wskazuje, iż artysta pojawiający się we śnie świadczy, że pewna formuła w Twoim życiu wyczerpuje się. I tylko od Ciebie będzie zależało, w jakim kierunku zaczniesz zmierzać w swoim życiu.

Znaczenie snu o artyście:

Widok artysty jest we śnie zapowiedzią ciekawych przygód bądź szokujących wydarzeń. Zwiastuje także, że na każdym kroku będziesz dążyć do spełnienia własnych ambicji i pragnień.

Jeśli jesteś artystą we śnie, wówczas możesz się spodziewać, że przez pewien okres będziesz wieść ubogie życie.

Jeśli jesteś artystą i malujesz obraz to znak, że wreszcie wypoczniesz i ku wielkiemu zaskoczeniu wszystkich wokół zaczniesz ponownie czerpać radość z codziennego życia.

Jeśli jesteś artystą to według sennika czeka Cię wielka radość w rodzinie.

Picie z artystą w snach oznacza tęsknotę za stuprocentowym i nieskrępowanym życiem.

Jeśli kochasz artystę w marzeniach sennych, wówczas czeka Cię brak powodzenia w sprawach prywatnych bądź spotka Cię życiowy niefart. Będziesz żałować podjętych przez siebie decyzji gdyż okaże się, że Twoje myślenie przed ich podjęciem było błędne.

Oklaskiwanie artysty w snach wieszczy, iż przez pewne problemy ogarnie Cię troska o najbliższe otoczenie.

Ulubiony artysta we śnie jest oznaką, że nie ominą Cię w życiu zabawne wydarzenia bądź niespodzianki, otrzymasz także dobre wieści od osoby, na której się wzorujesz.

Autograf znanego artysty w marzeniach sennych to znak, że otrzymasz od kogoś prezent bądź wygrasz nagrodę, która z czasem okaże się być bardzo wartościowa.

Uścisk dłoni artysty może wieszczyć w snach, że ważne osobistości za Twoje działania okażą Ci swoje uznanie i szacunek.

Jeśli w swoim śnie występujesz na scenie z artystą, wówczas jest to wróżba, że nowy biznes bądź przedsięwzięcie, które podejmiesz okażą się dla Ciebie bardzo owocne.

Śpiewający artysta oznacza w snach, że wysiłek, który włożysz w pewien projekt wkrótce zacznie procentować. Wystarczy, że będziesz kontynuować swoją ciężką pracę na rzecz sukcesu, który znacznie poprawi jakość Twojego życia.

Artysta rzeźbiarz w snach wyraża kreatywną stronę Twojej osobowości, która umożliwi Ci osiągnięcie wielu sukcesów w życiu. Tego typu sny mogą zapowiadać również powiększenie rodziny.

Jeśli śnisz, że prace artysty są wystawiane w galerii sztuki w snach oznacza to, że Twoja ciężka praca zacznie się opłacać, świat zacznie wreszcie zwracać na Ciebie uwagę.

Zobacz także:

  • Kąt
  • Trofeum
  • Kowal