Sennik Artyleria

  Artyleria we śnie jest zapowiedzią życiowych zmartwień, po których czekają Cię miłe doznania. Sen wieszczy nieprzyjemne nowiny, troski i straty, jest oznaką wewnętrznych przemian, które mogą doprowadzić Cię do zmiany dotychczasowych nawyków oraz przyzwyczajeń. Artyleria jest także zapowiedzią niebezpieczeństwa, które może grozić Ci z powodu przelotnych związków miłosnych bądź nawiązania relacji z fałszywymi powiernikami.
  Jeśli widzisz artylerię we śnie oznacza to, że przez lekkomyślność oraz nieustanne obracanie się w złym towarzystwie, realizacja Twych marzeń stanie się niezwykle trudna, złą passę może zakończysz jedynie wystrzegając się pokusy zdrady oraz negatywnej zależności od innych.
  Strzelanie z artylerii jest zapowiedzią strat w interesach. Chwilowa niedyspozycja sprawi, że ktoś zada Ci cios, którego nie będziesz w stanie odeprzeć, jeśli nie powrócisz do poprzedniej formy Twoi wrogowie mogą Cię szybko przezwyciężyć.
  Sen o ataku artyleryjskim oznacza, że poradzisz sobie w życiu z licznymi przeszkodami, które staną na Twoje drodze do celu mogą to być kłótnie w rodzinie, wielkie wydatki bądź nietrwałe uczucia.
  Jeżeli śnisz, że uciekasz przed ostrzałem artyleryjskim jest to znak, że mogą grozić Ci liczne napięcia psychiczne oraz życiowe niepowodzenia. Sen bardzo często stanowi także ostrzeżenie przed zgubnymi namiętnościami.
  Podziwianie wojsk artyleryjskich podczas defilady we śnie to dobry znak wieszczący udane interesy, koniec upokorzeń oraz okoliczności sprzyjające realizacji własnych planów.