Sennik Artykuł

  Artykuł we śnie jest na ogół odzwierciedleniem kreatywnej oraz twórczej strony charakteru śniącego. Jest wyrazem pragnienia przelania na papier oraz podzielenia się z innymi ludźmi własnymi wizjami oraz spostrzeżeniami. Sen może być wyrazem wewnętrznego niepokoju bądź zapowiedzią drwin i plotek z powodu lekkiej niedyspozycji śniącego. Uważaj, gdyż pewna osoba może próbować przedstawić Cię w krzywym zwierciadle, tylko odpowiednia postawa może pomóc Ci zachować dobre imię.
  Jeśli czytasz artykuł we śnie jest to oznaką pragnienia nabycia nowej wiedzy bądź znalezienia odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.
  Kiedy śnisz, że widzisz artykuł to znak, że musisz spojrzeć na świat z innego punktu widzenia. Sen może być również oznaką rozpoczęcia nowego etapu w życiu.
  Jeśli artykuł jest bardzo długi, wówczas sen niesie ze sobą przesłanie, że Twoje szanse na rozwój raptownie zmaleją, jeśli nie przestaniesz interesować się sprawami innych ludzi.
  Sen o artykule naukowym wieszczy, że odkryjesz tajemnicę, dzięki której zaczniesz z nadzieją patrzeć w przyszłość.
  Artykuł w gazecie stanowi zapowiedź, że ktoś spróbuje oczernić Cię przed najbliższym otoczeniem, jednak Twoja błyskawiczna reakcja oczyści Cię ze wszystkich zarzutów.
  Nieaktualny artykuł zwiastuje, że przez uszczypliwe plotki pewna zawistna osoba zakłóci miłe chwile, które planowałeś spędzić z bliskimi.