Artretyzm

Sen o artretyzmie jest zapowiedzią poprawy sytuacji życiowej. Może również oznaczać, że zaczniesz dbać o swoje zdrowie, które do tej pory nieco szwankowało. Sennik wieszczy, że artretyzm jest także oznaką, że w przeszłości uczyniłeś coś, czego teraz bardzo żałujesz. Twoja naiwna postawa i żądza pieniądza przyczynią się do tego, że będziesz wobec innych zbyt surowy. W pewnym momencie będziesz musiał zdecydować się na kierunek, który wybierzesz w życiu.

Znaczenie snu o artretyzmie

Artretyzm pojawiający się we śnie symbolizuje strach przed nieznanym, żal, wyrzuty sumienia bądź poczucie ulgi. Może również świadczyć o tym, że czas przestanie być Twoim sprzymierzeńcem, lecz wrogiem. Będziesz musiał stawić czoła wielu nierozwiązanym kwestiom, być może nawet bez pomocy innych ludzi.

Sen o bliskich cierpiących na artretyzm

Kiedy śnisz, że Twoi bliscy cierpią na artretyzm, wówczas jest to zły znak, który może wróżyć chorobę w najbliższej rodzinie. Tylko spokój, jedność a także wewnętrzna siła mogą sprawić, że przezwyciężysz zły okres w swoim życiu i znajdziesz się w lepszym położeniu niż obecnie.

Lek na artretyzm

Sen o leku na artretyzm świadczy o barku zadowolenia z życia zawodowego. Dojdziesz do wniosku, że w niektórych przypadkach możesz zakończyć zaplanowane projekty jedynie dzięki pracy zespołowej. Jeśli jednak inni nie będą zainteresowani obopólną współpracą, trudno będzie Ci cokolwiek osiągnąć samodzielnie. Kiedy we śnie bierzesz leki na artretyzm oznacza to, że będziesz mediatorem między dwojgiem zwaśnionych stron. Choć będziesz chciał być sprawiedliwy względem wszystkich, nie uda Ci się tego osiągnąć, nie wchodząc w konflikt z kimkolwiek.

Leżeć w szpitalu z powodu artretyzmu

Kiedy śnisz, że jesteś w szpitalu z powodu artretyzmu, oznacza to, że niewłaściwie rozwiązujesz pewien problem Przez to, że większość spraw zwykle zamiatasz pod dywan i nie podejmujesz z nikim dialogu, w przyszłości nie osiągasz swoich celów.

Wyleczenie się z artretyzmu

Kiedy śnisz, że udaje Ci się wyleczyć artretyzm oznacza to, że rozwiążesz problem, który bardzo Ci ciążył na sercu. Będzie to miało wpływ na Twoją najbliższą przyszłość. Wprowadzisz wiele zmian, które zmienią harmonogram Twojego życia. Jeśli innym ludziom udaje się wyleczyć z artretyzmu, sen wieszczy, że będziesz mieć nierealistyczne oczekiwania względem swoich bliskich.

Umrzeć na artretyzm

Sen o śmierci z powodu artretyzmu wieszczy dobre zdrowie. Pewna sytuacja bardzo Cię zaniepokoi, przez co będziesz snuć w swojej głowie najgorsze scenariusze. Nie martw się za bardzo, wizyta u lekarza i zmiana trybu życia na pewno Cię nieco uspokoją. Kiedy inni umierają z powodu artretyzmu, wówczas spotkasz na swojej drodze ludzi, którzy poproszą Cię o pomoc, jednak kiedy jej im udzielisz, nie okażą Ci swojej wdzięczności.

Czytanie o artretyzmie

Kiedy śnisz, że czytasz o artretyzmie oznacza to, że staniesz się pesymistą. Najprawdopodobniej będzie to wynikiem Twoich negatywnych doświadczeń z przeszłości. Poczujesz ulgę, kiedy Twoje życie zmieni bieg i stanie się bardziej radosne niż do tej pory.

Artretyzm w senniku mistycznym

Sen o artretyzmie wróży, że pod wpływem impulsywnych działań przegapisz w swoim życiu dobrą okazję. Jednak rozpaczanie nad przeszłością nie sprawi, że uda Ci się uzdrowić zaistniałą sytuację. Zatem nie płacz więcej nad rozlanym mlekiem i weź się w garść, aby w przyszłości nie popełnić tych samych błędów.

Zobacz także:

  • Uszczelka
  • Brąz
  • Pnącze