Arsenał

  Arsenał we śnie jest symbolem niezgody, zwiastuje zachwiane relacje, utracone kontakty a także awantury i kłótnie w najbliższym otoczeniu. Jeśli nie zaczniesz sam troszczyć się o własne dobro, owoce Twoich życiowych trudów zbierze za Ciebie ktoś inny. Sen w pozytywnym znaczeniu wróży udane interesy oraz nadzieję na lepszą przyszłość. Uważaj jednak, by nie zignorować widocznych przesłanek zwiastujących życiowe zawirowania oraz kłopoty, bo możesz przez to popaść w liczne problemy. Relacje z ludźmi oparte jedynie na wzajemnym zaufaniu mogą przyćmić Twoje racjonalne spojrzenie oraz prawidłowy osąd sytuacji, przez co może się okazać, że zostaniesz oszukany przez nieżyczliwych ludzi.
  Gdy śnisz, że widzisz arsenał powinieneś nastawić się psychicznie na to, że nie uda ci się uciec przed problemami, które sam sobie zgotujesz w życiu.
  Jeśli we śnie odwiedzasz arsenał, wówczas jest to znak, że musisz jak najszybciej naprostować pewne relacje, które zapewnią Ci lepszy start w przyszłości.
  Jeśli we śnie kupujesz do niego bilet wstępu czeka Cię w życiu gorący okres i wiele spraw do załatwienia. Musisz na nowo określić swoje priorytety, bo w najbliższym czasie będziesz mieć wyjątkowo mało czasu na wykonanie swojego planu minimum.
  Napad na arsenał wieszczy we śnie wiele dwuznacznych sytuacji, które mogą Cię doprowadzić do niebezpieczeństwa, lepiej więc nie podchodź do niektórych kwestii zbyt emocjonalnie, bo przez nieuwagę możesz popełnić nieodwracalny błąd.
  Wielki arsenał w marzeniach sennych stanowi przesłanie, byś uważał na to z kim się zadajesz, bo obłudny człowiek może posądzić Cię za czyny, których nigdy nie popełniłeś.
  Zniszczony arsenał we śnie jest symbolem niezgody, wróży cierpienia, kłopoty materialne oraz utratę poważania. Twoje problemy dopiero zaczną się piętrzyć, żeby ich nie eskalować powinieneś ograniczyć swoje wybuchy agresji do absolutnego minimum.