Sennik Arogant

  Arogant w marzeniach sennych niesie ze sobą pozytywne przesłanie, najczęściej świadczy o tym, że kroczysz po drodze do sukcesu a najbliższy czas może okazać się dla Ciebie niezwykle owocny. Sen może być także zapowiedzią niekorzystnych wydarzeń w Twoim życiu. Na horyzoncie pojawi się wiele kłopotów i nowych spraw do załatwienia, na szczęście uda Ci się przezwyciężyć wszelkie przeciwności roztropną postawą, uporem i wytrwałością. Uważaj jednak, aby Twoje plany nie okazały się być zbyt na wyrost, bo wówczas w pewnych sytuacjach będziesz mógł liczyć jedynie sam na siebie. Możesz się również spodziewać, że ludzie, którzy byli obok Ciebie teraz Cię opuszczą.
  Jeśli we śnie masz do czynienia z arogantem jest to ostrzeżenie, by uważać na zaczepki gdyż ktoś może zadrwić z Twoich uczciwych i szlachetnych zajęć.
  Jeśli śnisz, że jesteś arogantem, wówczas powinieneś uważać na wyniosłego i mało delikatnego człowieka, który może stać się przyczyną Twoich problemów i wewnętrznych rozterek.
  Rozmowa z arogantem to znak, że zakończysz z kimś serdeczną przyjaźń, zaczniesz być obgadywany przez najbliższe otoczenie bądź utracisz dobrą opinię.
  Gdy ktoś ma Cię za aroganta, sen najczęściej wieszczy, że staniesz się ofiarą pomówień i niespodziewanych ataków ze strony ludzi, o których śnisz.

Zobacz także:

 • Hipoteka
 • Eliksir
 • Krewny