Sennik Arkadia

  Arkadia we śnie jest symbolem beztroskiego życia, ładu oraz błogiego spokoju. Sen jest wyrazem chęci powrotu do starych dobrych czasów oraz chwilową ucieczką od rzeczywistości. jest oznaką życia we własnym świecie oraz wyrazem pragnienia, by codzienna egzystencja.
  Piękna i kolorowa arkadia jest oznaką, że patrzysz na świat przez różowe okulary i żyjesz we własnym świecie, postaraj się choć na chwilę opuścić swoją bezpieczną przestrzeń i raz na zawsze zejść na ziemię.
  Jeśli we śnie marzysz o arkadii oznacza to, że zawrzesz porozumienie ze swoim przeciwnikiem.
  Jeśli nie możesz dotrzeć do arkadii jest to znak, że ktoś będzie próbował Tobą manipulować, lepiej więc słuchaj własnego rozumu, bo inni nagle nie zaczną za Ciebie dokonywać ważnych wyborów.
  Sen, w którym widzisz arkadię oznacza, że próbujesz uciec od wszelkich stresów w realnym życiu i nie chcesz stawić czoła problemom, które wciąż Cię trapią.
  Jeśli śnisz, że jesteś w arkadii oznacza to, że będziesz poszukiwać wyidealizowanej krainy, w której mógłbyś zacząć wieść życie pełne spokoju i harmonii. Sen jest także oznaką pragnienia posiadania duchowej doskonałości.

Zobacz także:

 • Ziarno
 • Medal
 • Lawenda