Sennik Aresztować

  Sen o aresztowaniu jest oznaką dość niepokojących wydarzeń, wskazuje na wymuszone zmiany w życiu oraz na czyny, które mogą pozbawić Cię wolności. Uważaj, gdyż zachowania innych ludzi mogą mieć na Ciebie zły wpływ. Sen może być również wyrazem poczucia życiowej urazy oraz niesprawiedliwości. Zaczniesz opierać się wprowadzeniu zmian, które ktoś próbuje od dawna na Tobie wymusić. Jedynie od Twojej silnej woli będzie zależało czy zrobisz coś, na co tak naprawdę nie będziesz mieć ochoty.
  Jeśli ktoś Cię aresztuje we śnie jest to znak, że masz poczucie, iż nikt Cię nie słucha ani też nie akceptuje tego, co masz do powiedzenia. Wydaje Ci się, że żyjesz w zamknięciu a Twoje wołanie o pomoc nie jest przez nikogo słyszane. W innym znaczeniu sen może świadczyć, że działania, które podejmiesz nie będą do końca uczciwe.
  Jeśli śnisz, że jesteś policjantem, który kogoś aresztuje oznacza to, że z jakiegoś powodu czujesz się przygnębiony lub bezużyteczny, być może niepotrzebnie zmuszasz innych do wykonywania za Ciebie powierzonych Ci zadań.
  Jeśli widzisz jak ktoś jest aresztowany, wówczas sen jest ostrzeżeniem, by uważać na fałszywych przyjaciół.
  Kiedy odpowiadasz za czyjeś aresztowanie jest to zapowiedzią, że nikt nie ulegnie złudzeniom jakie pragniesz wokół siebie stworzyć.
  Przestępca aresztowany we śnie stanowi przesłanie, aby choć na chwilę zatrzymać się i ocenić swój sposób życia oraz przemyśleć w jaki sposób powinieneś traktować ludzi, którzy wiele dla ciebie znaczą. Jeśli okaże się, że Twoje zachowanie nie jest godne pochwały, może w końcu okazać się, że bliscy ludzie usuną się z Twojego życia na zawsze.
  Ucieczka przed aresztowaniem to zwykle zapowiedź dobrego losu. Odniesiesz sukces we wszystkich przedsięwzięciach, w których weźmiesz udział, uda Ci się rozwiązać pewne konflikty oraz odnajdziesz spokój, za którym tak bardzo tęskniłeś.