Architekt

  Architekt we śnie symbolizuje pozytywne zmiany, które zaczną zachodzić w Twoim życiu. Sen na ogół wieszczy podjęcie się nowego projektu, który będzie wymagał od twórczego i kreatywnego myślenia. Dla kobiet sen o architekcie jest często ostrzeżeniem przed intrygą, w którą mogą zostać uwikłane.
  Jeśli we śnie widzisz architekta to znak, że uda Ci się zrealizować plany, które do tej pory były dla Ciebie tylko wizją przyszłości.
  Architekt rysujący plany we śnie jest zwiastunem niekorzystnych zmian, które zajdą w Twoich interesach, wszelkie sprawy biznesowe także nie będą przebiegały tak jakbyś sobie tego życzył.
  Jeśli śnisz, że zatrudniasz architekta to znak, że musisz się większym zaangażowaniem w wykonywaną pracę, jeśli pragniesz zrealizować zamierzone cele.
  Gdy we śnie jesteś architektem, wówczas Twoja wiedza i wszechstronne zdolności twórcze bądź techniczne zostaną wreszcie przez kogoś docenione, dzięki temu zyskasz w swoim otoczeniu nową pozycję oraz lepszą reputację.
  Jeśli we śnie mężczyzny pojawia się architekt jest to znak, że uda Ci się poprawić warunki egzystencjalne własnej rodziny a także osiągnąć wyższe zarobki.
  Gdy śni o nim młoda kobieta oznacza to, że sztuczki i podchody, które czyni w stosunku do mężczyzny, którego chce poślubić zakończą się fiaskiem.
  Kobieta architekt w marzeniach sennych na ogół wieszczy zawarcie intratnego małżeństwa dla obu stron.
  Jeśli śnisz, że rozmawiasz z architektem, wówczas powinieneś zachować ostrożność, bowiem wszystkie działania, które podejmiesz mogą wiązać się z dużym ryzykiem.
  Architekt robiący adaptację domu w marzeniach sennych oznacza, że zbudujesz swoją przyszłość na solidnych podstawach finansowych.