Sennik Archanioł

  Archanioł we śnie jest potężną istotą uważaną za posłańca Boga, symbolem boskiego światła i miłości, nadprzyrodzonych mocy, cnoty i męstwa. Jego praca skupia się głównie na niesieniu ludziom pokoju oraz dostarczania praktycznych rozwiązań, które mogą przyczynić się do zmniejszenia stresu, który odczuwamy na co dzień. Archaniołowie zapewnią mądrość i przewodnictwo reprezentują siłę i ochronę. Należy zwracać szczególną uwagę na wiadomość przekazaną przez archanioła we śnie. Komunikaty te służyć mogą bowiem jako przewodnik do większego spełnienia i szczęścia. Alternatywnie sen może stanowić informację o zakłóceniach w Twojej duszy. Archaniołowie podobnie jak aniołowie mogą również pojawiać się we śnie w wyniku niegodziwych działań śniącego.
  Widok archanioła we śnie jest synonimem dobra, komfortu i pocieszenia. Sen zwiastuje dla śniącego świetlaną przyszłość oraz radość i dostatek.
  Jeśli śnisz, że jesteś archaniołem to znak, że czujesz się dobrze we własnej skórze, najważniejsze byś dobrze się prowadził i nie zwracał uwagi na intrygi innych ludzi a wszystko dobrze się dla Ciebie ułoży.
  Sen o kilku archaniołach jest zapowiedzią realizacji planów życiowych, pogłębienia rodzinnych więzi a także zwiastunem pozytywnych wieści. Grono archaniołów jest także symbolem bóstwa.
  Archanioł Michał jest uważany za patrona wojska i policjantów a także chorych i cierpiących. Jest zwiastunem wielu zmian w życiu śniącego oraz wszelkiego błogosławieństwa.
  Archanioł Gabriel jest symbolem nadziei, kojarzy się z kreatywnością, talentem twórczym oraz pomysłami na zarabianie pieniędzy. Sen stanowi zapowiedź, że w najbliższej przyszłości zaczniesz kierować się bardziej swoimi uczuciami i sercem niż głową.
  Jeśli widzisz Archanioła Rafała, wówczas możesz się spodziewać poprawy stanu zdrowia bądź lepszego samopoczucia na co dzień.
  Archanioł Samael we śnie jest oznaką zjednoczenia z bliskimi, stanowi wróżbę uleczenia wszelkich chorób a także uporania się z uporczywymi problemami, które pojawią się na Twej drodze. Sen jest również oznaką, że w razie potrzeby pewna osoba zaoferuje Ci swoją pomoc i wsparcie.