Apollo

Apollo według sennika jest symbolem wzrostu i oświecenia. Jest także zwiastunem wszelkich plag i złego stanu zdrowia. Apollo jest dobrze znany jako Bóg słońca, proroctwa, światła i muzyki. Sen o Apollo zwykle odnosi się do pragnienia życia w harmonii i prawdzie.

Znaczenie snu o Apollo:

Widok Apolla we śnie jest oznaką duchowego wzrostu oraz oświecenia. Jeśli śnisz, że widzisz Apolla Twój sen jest zapowiedzią bogactwa oraz zwiastunem powstania po ciężkim okresie życia.

Jeśli jesteś Apollem we śnie, wówczas swój sen możesz odebrać jako ostrzeżenie przed popełnieniem złego uczynku, za który będziesz musiał kiedyś odpowiedzieć. W innym znaczeniu tego typu sny mogą być zapowiedzią przebaczenia.

Jeśli rozmawiasz z Apollem według sennika należy to odczytać jako wezwanie, że powinieneś jak najszybciej pozbyć się urazy do bliskiej osoby. Utrzymanie wzajemnych kontaktów powinno bowiem stać się teraz kluczem do budowania wspólnej przyszłości.

Kłótnia z Apollem w snach jest zwiastunem wszelkich plag oraz zapowiedzią złego stanu zdrowia śniącego. Jeśli zatem żyjesz z kimś w niezgodzie powinieneś jak najszybciej zakończyć toczący się pomiędzy Wami spór.

Jeśli modlisz się do Apolla w marzeniach sennych jest to znak, że zwrócisz uwagę na pełne uroku piękno, które drzemie w relacjach z człowiekiem, którego darzysz niezwykłym uczuciem. Sennik podaje, że nikt nie będzie czuł większej potrzeby od Ciebie, by przybliżyć Ci tą prawdę.

Śmierć Apolla w snach to znak, że choć w zadziwiająco dojrzały sposób będziesz rozprawiać o wadach i zaletach własnego życia, to po pewnym czasie okaże się, że nie było niczego osobliwego w Twoich słowach gdyż daleko Ci jeszcze do uzyskania całkowitej niezależności.