Apetyt

  Apetyt we śnie jest oznaką wewnętrznego głodu w sensie zarówno duchowym jak i fizycznym. Sen może bowiem wskazywać na głód pracy, więzi międzyludzkich bądź pieniędzy. Sen wskazuje również na obszar w życiu śniącego, który pozostaje wciąż niespełniony.
  Duży apetyt we śnie zwiastuje pokonanie własnych ograniczeń a także przechytrzenie ludzi, którzy nie mieli skrupułów, by stawiać innych w kłopotliwej sytuacji.
  Jeśli śnisz, że nie masz apetytu to znak, że bierna postawa życiowa może przyczynić się do poczucia beznadziejności i smutku.
  Sen o braku apetytu z powodu choroby może być zapowiedzią przykrych wydarzeń w życiu, niekiedy także start finansowych.
  Kiedy śnisz, że nagle przez kogoś tracisz apetyt to znak, że na horyzoncie pojawią się problemy, z którymi będziesz musiał się zmierzyć, bardzo możliwe, że będziesz także potrzebował wsparcia swoich bliskich.
  Spragnionym sen wieszczy pożądanie i popęd seksualny, jest również oznaką powolnego zdobywania życiowych doświadczeń.
  W snach kobiet apetyt jest oznaką nierzeczywistego, przerysowanego wręcz poglądu na temat swojego wyglądu zewnętrznego.
  U mężczyzn apetyt we śnie świadczy o nieśmiałości, która może zamknąć mu drogę prowadzącą do zrodzenia się uczuć z kobietami.
  Apetyt na życie jest oznaką pragnienia podjęcia wielu działań zmierzających do rozwoju oraz zwiększenia własnego majątku. Twoje serce aż wyrywa się, aby doświadczyć wielu nowych życiowych wyzwań.
  Obżeranie się we śnie świadczy o Twoim dużym skąpstwie, które stale się pogłębia oraz sprawia, że myślisz tylko o czubku własnego nosa.

Zobacz także:

 • Lizać
 • Dusić
 • Błękit