Anyż

  Anyż we śnie jest pomyślnym znakiem zwiastującym spełnienie marzeń oraz wszelkich nadziei śniącego. Sen wróży powodzenie w planowanych przedsięwzięciach a niekiedy również korzyści materialne za sprawą żmudnej i ciężkiej pracy, zapowiada w życiu radość i wiele przyjemności. Anyż jako znany od wieków afrodyzjak jest znakiem romantycznej i szczęśliwej miłości, wieszczy nawiązanie romansu bądź utrzymanie obecnych relacji z partnerem, liczne towarzystwo i dobrych przyjaciół.
  Spożywanie anyżu we śnie stanowi zapowiedź spokojnego i długiego życia a także stanowi wróżbę zawarcia korzystnych znajomości.
  Jeśli śni Ci się zapach anyżu, wówczas oznacza to, że pochopne działania mogą przyczynić się do popełnienia licznych i niepotrzebnych błędów, mogą także wywołać awersję do niektórych spraw.
  Sen, w którym dodajesz anyż do potraw to znak, że Twoje plany powiodą się, jeśli włożysz w nie odpowiednią ilość pracy, stanowi również zapowiedź, że należycie wykorzystasz nadarzającą się w życiu okazję.
  Suszony anyż we śnie stanowi przesłanie, że mozolna i ciężka praca nie przyniesie Ci spodziewanych efektów ani satysfakcji.
  Kiedy śnisz, że sadzisz anyż to znak, że wyróżnienie, które otrzymasz sprawi, że Twoi przeciwnicy bardzo się zmartwią. Sen wróży także powodzenie w najbliższych układach oraz rozwiązanie kłopotliwych spraw.
  Kupowanie anyżu w marzeniach sennych stanowi przesłanie, że jeśli pragniesz zrealizować swoje plany powinieneś najpierw.