Anegdota

  Anegdota w marzeniach sennych jest symbolem moralności, dojrzałej postawy oraz ukrytych pragnień. Twoje wyobrażenia na pewien temat są zbyt idealistyczne, musisz nauczyć się odróżniać rzeczywiste możliwości od tych, które są nierealne do spełnienia. Sen stanowi także ucieleśnienia pewnych aspektów ludzkiej osobowości.
  Opowiadanie anegdoty to znak, że bagaż doświadczeń, który posiadasz stanie się z czasem dla kogoś życiową lekcją.
  Jeśli we śnie słyszysz anegdotę jest to zapowiedzią kłótni i sporów, które mogą doprowadzić nawet do zerwania więzi z ludźmi bliskimi Twemu sercu.
  Długa i zawiła anegdota we śnie świadczy o tym, że otrzymasz od kogoś ważną lekcję, która pomoże uniknąć Ci wielu niepotrzebnych napięć psychicznych.
  Kiedy we śnie wymyślasz anegdotę to znak, że otaczasz się ludźmi, którzy mogą okazać się wobec Ciebie nielojalni. Nie osiągniesz swych zamierzeń, jeśli nie będziesz mógł zaufać wszystkim, którzy znajdują się blisko Ciebie.
  Dla kobiety sen o anegdocie stanowi przestrogę przed zawieraniem przelotnych znajomości, bowiem niepowodzenie może zakończyć się niechęcią do nawiązywania kolejnych kontaktów z mężczyznami.
  Jeśli śnisz, że czytasz anegdotę jest to oznaką tęsknoty za życiem w spokoju i harmonii z dala od trosk i utrapień tego świata.