Ananas

Ananas we śnie stanowi o wartościach takich jak pewność siebie, ambicja i sukces. Symbol ten może zwiastować również zawirowania w życiu emocjonalnym i duchowym. W znaczeniu psychologicznym ananas może symbolizować wewnętrzne pragnienia oraz pogoń za bogactwem i dobrami materialnymi.

Szczegółowa symbolika snu o Ananasie

Ananas we śnie symbolizuje wzrost oraz sukces. Pojawienie się go sugeruje, że powinieneś się przyjrzeć swojej ścieżce kariery zawodowej. Być może stoisz przed podjęciem kluczowej decyzji, która może zaważyć na Twoim dalszym życiu.

Widok ananasa we śnie wskazuje, że wreszcie uwierzysz we własne siły i staniesz do walki o swoje sprawy. Twoje pragnienia okażą się silniejsze niż lęki i w końcu odważysz się sięgnąć po to, o czym marzysz od dawna.

Jedzenie ananasa zapowiada problemy seksualne bądź utratę kontroli nad trudną kwestią w Twoim życiu. Z drugiej strony dla osób prowadzących działalność gospodarczą jedzenie ananasa to bardzo pozytywny omen wskazujący na rozkwit w biznesie.

Jeżeli spożywasz zepsutego ananasa, to taki sen odzwierciedla Twoje wewnętrzne frustrację. Być może w ostatnim czasie nie układało Ci się tak, jakbyś sobie tego życzył. Czujesz, że zła passa trwa już stanowczo za długo i potrzebujesz choćby małego sukcesu, aby potwierdzić, że obrałeś właściwy kierunek.

Niedojrzały ananas oznacza, że powinieneś lepiej dbać o swoje zdrowie. Być może od dłuższego czasu zaniedbywałeś swój organizm lub w ostatnim czasie zaobserwowałeś ogólne pogorszenie samopoczucia.

Zbieranie ananasów to bardzo pozytywny omen wieszczący zajście dobrych zmian w Twoim życiu.

Krojenie ananasa oznacza, że dobry humor nie będzie Cię opuszczał. Być może wkrótce czeka Cię spotkanie towarzyskie, które zapewni Ci niezbędną chwilę relaksu.

Kupowanie ananasów wskazuje, że zaczniesz czerpać radość ze swojego życia i nie będziesz chciał, aby obecne czasy przeminęły. Czujesz, że jest to jeden z lepszych okresów, jakie do tej pory przeżyłeś.

Sprzedawanie ananasów to nie jest dobry omen. Jest to znak, że czujesz jak szczęcie Ci ucieka. Być może podjąłeś trudną i niewłaściwą decyzję, której będziesz musiał teraz ponieść konsekwencje. Bez względu na to, co się wydarzyło sprzedawanie ananasów zapowiada nadejście ciężkich czasów.

Jeżeli skaleczyłeś się przy obieraniu ananasa, to taki sen oznacza, że czeka Cię dużo wzlotów i upadków zanim wyjdziesz na prostą. Najbliższy okres będzie dla Ciebie prawdziwą przejażdżką na kolejce górskiej, niestety powodów do radości w tym czasie nie będziesz miał zbyt wiele.

Zobacz także:

  • Kokarda
  • Błądzić
  • Syn