Analityk

    Sen, w którym pojawia się analityk jest oznaką poprawy życia na lepsze, wskazuje na wewnętrzną potrzebę ujawnienia światu swojej własnej wartości. Pamiętaj, że nie musisz nikomu nic udowadniać. Przestań analizować wszystko w swoim życiu i od czasu do czasu zacznij po prostu płynąć z prądem.
    Jeśli śnisz, że jesteś analitykiem, wówczas oznacza to, że będziesz mieć obsesję na punkcie pracy, która może wpłynąć na Twoje relacje z innymi ludźmi i zrujnować Twoje życie towarzyskie. Może to również oznaczać, że powinieneś zmienić podejście do czynności, które wykonujesz na co dzień, być może musisz zrobić sobie przerwę, aby naładować baterie.
    Gdy we śnie analityk przygotowuje coś dla Ciebie, świadczy to o tym, iż niepotrzebnie martwisz się o wszystko, co się wokół Ciebie dzieje, bowiem większość rzeczy, których się obawiasz i tak nigdy się nie wydarzy.
    Jeśli we śnie widzisz analityka, podejmiesz się wyzwania, na które nie będziesz gotów, ostatecznie jednak uda Ci się wszystkiemu sprostać a przy okazji nauczysz się czegoś nowego.
    Jeśli śnisz, że zdobyłeś pracę jako analityk, oznacza to, że pragniesz spełnienia i rozwoju zawodowego. Sen może również świadczyć o tym, że obecnie robisz coś, co nie sprawia Ci satysfakcji i wywołuje w Tobie jedynie frustrację.