Amputacja

  Amputacja we śnie może oznaczać utratę czegoś ważnego w życiu, zmartwienia, utratę kontroli i skupienie się na powrocie na właściwą drogę w życiu. Jest także symbolem niesprawiedliwości, rozczarowania i żalu. Amputacja w marzeniach sennych ma również często podłoże erotyczne, szczególnie u kobiet w momencie rozstania z ukochaną osobą. Sen o amputacji własnych kończyn reprezentuje niewykorzystane talenty i trwałe straty a także uczucia frustracji i bezsilności. Lepiej bądź ostrożny, aby nie doświadczyć w swoim życiu straty, której dzięki podjęciu stosownych działań można było zapobiec.
  Jeśli śnisz, że masz amputowane własne kończyny, wówczas jest to odzwierciedleniem w życiu niewykorzystanych talentów i trwałych strat, uczucia żalu i przygnębienia oraz stałej bezradności.
  Amputacja rąk we śnie jest oznaką braku życiowej motywacji, nieporadności oraz nieudolnego podejmowania ważnych wyborów.
  Kiedy śnisz o amputacji nóg oznacza to, że niektórzy ludzie po prostu doprowadzają cię do szaleństwa a Ty wciąż napotykasz na ograniczenia, które uniemożliwiają Twój stały postęp.
  Amputacja z powodu choroby przestrzega przed niebezpieczeństwem, nawołuje do zachowania szczególnej ostrożności zwłaszcza w sprawach, które nie do końca są jasne.
  Sen o amputacji w trakcie wojny zwykle przywołuje wspomnienia o złych czasach kiedy proste rzeczy wydawały się trudne do wykonania a o sukcesach można było pomarzyć.
  Amputacja po ataku zwierzęcia to znak, że nie należy przejmować się uszczypliwymi plotkami, bowiem ludzie od zawsze interesowali się losem swoich bliźnich.