Sennik Amfiteatr

    Sen o amfiteatrze oznacza głód wiedzy oraz pragnienie wzniesienia siebie na wyższy poziom społeczny. Jest to znak, że cenisz sobie ponad wszystko podróże, uczestnictwo w życiu kulturalnym oraz szeroko pojęte kontakty towarzyskie. Sen wróży także pomyślność w planach kształtowania własnej przyszłości oraz jak najdłuższe upowszechnianie własnej edukacji. W negatywnym znaczeniu stanowi ostrzeżenie przed kontaktami z niepewnymi ludźmi, zapowiada także liczne problemy i zmartwienia oraz straty finansowe.
    Jeśli widzisz amfiteatr we śnie jest to oznaką szerzenia pewnej mądrości bądź wiedzy życiowej. Być może pragniesz przekazać innym własne wizje, pamiętaj jednak, że nie wszystkich uda Ci się przekonać do własnego sposobu myślenia, Twoje ideały nie muszą bowiem pokrywać się z ideałami innych ludzi.
    Jeśli jesteś w amfiteatrze we śnie jest to znak, że nie godzisz się na zastaną rzeczywistość, rutyna nie jest Ci pisana zatem Twoja przyszłość rysuje się w bardzo pozytywnych barwach.
    Gdy oglądasz występ w amfiteatrze, wówczas sen stanowi ostrzeżeni, by zachować szczególną ostrożność w sprawach związanych z własnym zdrowiem.
    Jeśli we śnie występujesz w amfiteatrze oznacza to, że masz wiele do zaoferowania innym, lecz nie wszyscy chcą od Ciebie cokolwiek przyjmować.