Amazonka (rzeka)

  Amazonka we śnie jest symbolem oczyszczenia, przygód, silnych emocji oraz nowych doświadczeń. Sen niesie ze sobą przesłanie, aby nauczyć się panować na swoimi emocjami, by móc kontrolować swoim życiem. Rzeka Amazonka wskazuje także na głębokie uczucia, może wskazywać również na liczne niepokoje i życiowe trudności. Sen stanowi ostrzeżenie, by dbać o ludzi, których kochamy, jednak warto pamiętać przy tym, że każdy potrzebuje w życiu własnej przestrzeni oraz nieco samotności.
  Sen, w którym widzisz rzekę Amazonkę to znak, że nowa droga, po której zaczniesz kroczyć w swoim życiu okaże się być bardziej wyboista niż pierwotnie zakładałeś, czeka Cię również wiele rozczarowań.
  Jeśli we śnie wciąga Cię wir Amazonki bądź wypadasz do niej ze statku to znak, że ogarnie Cię strach przed nieznanym.
  Rwąca Amazonka we śnie może oznaczać, że czeka Cię wiele burzliwych zmian w życiu, najwyższy czas, aby przestać się ich bać.
  Sen, w którym pokonujesz całą rzekę Amazonkę stanowi zapowiedź, że ludzie będą potrzebować czasu, aby poznać Twoje potrzeby, z czasem jednak docenią Twoje poglądy i motywy postępowania.
  Kiedy śnisz o spokojnej rzece Amazonce oznacza to, że idziesz w życiu z prądem, w wielu przypadkach postąpisz dzięki temu właściwie.
  Sen o kąpieli w Amazonce jest symbolem najgłębszych emocji, stanowi zapowiedź wielu zmian w życiu śniącego, w negatywnym znaczeniu wieszczy publiczne upokorzenie.
  Gdy pływasz w czystej Amazonce jest to znak, że przeżyjesz pozytywny i bezstresowy okres w Twoim życiu, dzielenie się wiedzą z innymi okaże się dla Ciebie najlepszą drogą do sukcesu. Jeśli jednak woda w Amazonce jest brudna, sen wieszczy nieszczęścia bądź problemy zdrowotne. Nie powinieneś się jednak nimi za bardzo stresować, bo ostatecznie uda Ci się je pokonać w mgnieniu oka.
  Jeśli we śnie giniesz w rzece Amazonce, oznacza to przejście przez pewną niefortunną fazę w życiu, jednak dzięki niej staniesz się znacznie silniejszy a także nauczysz się jak postępować według nowych zasad, które okażą się dla Ciebie o wiele bardziej korzystne niż obecne.
  Atak dzikich zwierząt w Amazonce stanowi ostrzeżenie, by uważać na to, kogo wpuszczasz do swojego życia, nie każdy bowiem patrzy z radością na Twoje postępy. Sen stanowi ostrzeżenie, aby jak najszybciej odejść od tych, którzy Ci źle życzą.
  Wylewająca się rzeka Amazonka zapowiada zbliżający się konflikt między Tobą a członkiem Twojej rodziny, może również stanowić wróżbę, że otrzymasz od życia coś na specjalną okazję.