Akwamaryn

  Akwamaryn we śnie symbolizuje młodość, witalność i kreatywność. Uważany jest za symbol zdrowia i nadziei. Skłania śniącego, by nieustannie dążył do kariery, która koncentruje się na dawaniu swobody i wolności. Nawołuje do otwartej komunikacji pomiędzy bratnimi duszami, ma wiele wspólnego z innymi symbolami takimi jak np. woda.
  Jeśli widzisz akwamaryn we śnie to znak, że ogarnie Cię niepewność o Twoją obecną sytuację życiową, stan taki może potrwać aż do momentu, w którym wyjaśnisz kilka kluczowych spraw.
  Sen, w którym dotykasz akwamarynu wieszczy, że będziesz mieć podejrzliwy stosunek do pozytywnej zmiany.
  Biżuteria z akwamarynem we śnie oznacza, iż pewna osoba, która stale jest na świeczniku, całkowicie przyćmi Twoją postać.
  Jeśli otrzymujesz akwamaryn od kogoś we śnie to znak, że odzyskasz wiele straconych lat ze swojej młodości, być może odświeżysz dawne znajomości bądź powrócisz do dokończenia rozpoczętych dawno temu projektów.
  Gdy śnisz, że dajesz komuś akwamaryn, wówczas jest to zwiastunem zdrowia i dobrego samopoczucia. Sen wieszczy także korzystną odmianę losu a także szczęście i pomyślność we wszystkich podejmowanych przez Ciebie przedsięwzięciach.

Zobacz także:

 • Kaganiec
 • Koryto
 • Orać