Akta

  Akta we śnie są oznaką kroczenia po niejasnych ścieżkach życiowych, potajemnych i nieprzemyślanych działań podejmowanych w pośpiechu za marne zyski. Są również oznaką wspinania się po szczeblach do kariery zawodowej. Sen nakazuje rezerwę w najbliższej przyszłości, by nie wzbudzić podejrzeń na temat własnego postępowania. Przekonasz się, że błędy, które popełniłeś w życiu będą Cię sporo kosztować, ciągłe liczenie na złudne szczęście może bowiem doprowadzić Cię do niepotrzebnych zmartwień i licznych niedyspozycji.
  Jeśli widzisz akta, wówczas sen jest zapowiedzią niekorzystnych zdarzeń, które staną się źródłem wielu Twoich problemów. Powstrzymasz je jedynie poprzez wprowadzenie stosownych zmian w Twoim życiu.
  Podarte i zniszczone akta we śnie zwiastują waśnie rodzinne oraz przestrzegają przed niepomyślnym obrotem spraw.
  Akta notarialne we śnie wieszczą, że wplączesz się w sprawy, które przyniosą Ci same nieprzyjemności oraz straty finansowe. Lepiej nie zwracaj się do innych z prośbą o rozwianie Twoich wątpliwości bo możesz jedynie na tym stracić.
  Zaginione akta są oznaką spraw, które od dawna próbujesz zamieść pod dywan. Nie licz na to, że inni pomogą Ci odmienić Twój los nie wiedząc nic o Twoich zamiarach i rzeczywistych poczynaniach.
  Jeśli śnisz, że odnajdujesz czyjeś akta, wówczas jest to znak, że ktoś pragnie Cię powstrzymać przed wprowadzeniem niekorzystnych zmian w Twoim życiu, jednak Twoja zbyt duża pewność siebie może stać się przyczyną licznych niepowodzeń w przyszłości.