Aerobik

    Sen o aerobiku wskazuje na stłumioną energię, która wymaga uwolnienia. Takie marzenia senne zwykle wiążą się ze zmianą postawy życiowej. Ludzie, które śnią o aerobiku są zwykle pod presją standardów społecznych związanych z wyglądem fizycznym oraz masą ciała. Aerobik we śnie oznacza, że musisz bardziej skupić się na swoim zdrowiu. W sensie rzeczywistym sen może świadczyć o tym, że masz masz problem z nadwagą bądź otyłością, które próbujesz zwalczyć.

Znaczenie snu: AEROBIK

    Jeśli widzisz jak inni ćwiczą na aerobiku oznacza to we śnie, że przez naciski pewnej osoby narzucisz sobie zbyt wiele obowiązków, przez co poczujesz się bardzo wyczerpany. Lepiej zrób sobie przerwę i przestań się zadręczać nieważnymi oraz zupełnie niepotrzebnymi sprawami.
    Jeśli uczęszczasz na zajęcia z aerobiku pisane są Ci sukcesy w branży artystycznej lub sportowej.
    Jeśli prowadzisz zajęcia z aerobiku sennik wieszczy, że powinieneś pomyśleć o zmianie stylu życia, zadbać o własne ciało bądź w innym znaczeniu powinieneś zacząć od nowa pewien rozdział z Twojego życia.
    Jeśli we śnie jesteś trenerem aerobiku jest to znak, że jesteś zadowolony ze swojego wyglądu, lecz nie jesteś zadowolony z innych aspektów swojego życia.