Adwent

  Sen o adwencie wieszczy ogólną poprawę egzystencji śniącego, pozytywne zakończenie bieżących spraw oraz ogólną zmianę na lepsze. Kiedy śnisz o adwencie jest to zapowiedź, że w najbliższym czasie odbędziesz wiele miłych spotkań towarzyskich, dzięki którym odnowisz stare przyjaźnie. Adwent we śnie jest także symbolem nadziei, poszukiwania wsparcia i pomocy, wiary w lepsze jutro a niekiedy także zwątpienia.

Znaczenie snu: ADWENT

  Początek adwentu oznacza, że przestaniesz wreszcie bujać w obłokach i martwić się cudzym zdaniem, prędzej czy później przekonasz się, że najważniejsze to zaufać swojej wrodzonej intuicji.
  Zakończenie adwentu oznacza zgodnie z tym, co mówi sennik, że zaczniesz czuć się teraz mocno i stabilnie na swojej pozycji. Sen wieszczy, że wkroczysz na zupełnie nową i nieznaną ścieżkę. Wkrótce okaże się, czy to będzie przygoda czy też ogromne rozczarowanie.
  Modlitwa w czasie adwentu to we śnie znak, że sprawa, na której wynik czekasz zacznie się przedłużać w nieskończoność, jednak wiele pilnych obowiązków sprawi, że zajmiesz się czymś innym i przestaniesz o tym rozmyślać.

Sennik mistyczny:

  Zgodnie z interpretacją, sen nawiązuje do czasu oczekiwania na nadejście pozytywnego okresu w życiu śniącego. Jest przepowiednią wprowadzenia licznych zmian a także wielu okazji do przeżycia idealnej miłości. Przestaniesz się wreszcie bać wyrażać to, co czujesz gdyż najgorsze zagrożenie szybko przeminie a Twoja przyszłość zacznie rysować się w bardziej kolorowych barwach.

Zobacz także:

 • Instytut
 • Mucha
 • Narty