Sennik Pamiątka

  Pamiątka widziana w snach jest symbolem niezapomnianych wspomnień, chęci powrotu do dawnych czasów, upamiętnienia swej przeszłości i doświadczeń, jest także wyrazem nostalgii. Sennik podkreśla, że pamiątki mogą mieć dla śniącego różne znaczenie w zależności od ich rodzaju i pochodzenia. Sen o pamiątce ma zazwyczaj pozytywny wydźwięk. Może także odzwierciedlać Twoje osiągnięcia, dumę, pewność siebie bądź poczucie spełnienia. W negatywnym znaczeniu pamiątka pojawiająca się we śnie wieszczy nadchodzące nieszczęścia, tragedię lub nieprzyjemne doświadczenia.

Podstawowe znaczenie snu o PAMIĄTCE:

  Jeśli w swoim śnie widzisz pamiątkę jest to oznaką powrotu do przyjemnych chwil z przeszłości. Taki sen podkreśla również ważną rolę ludzi, którzy wspierali Cię boku w kluczowych momentach Twojego życia. Zastanów się czy nie warto odnowić starych relacji.
  Jeśli dotykasz pamiątkę, wówczas sen jest zapowiedzią przeżycia niezapomnianych chwil, stanowi także przypomnienie o własnych życiowych dokonaniach.
  Jeśli śnisz, że dostajesz od kogoś pamiątkę, sennik wieszczy, że dzięki uprzejmości pewnego człowieka uda Ci się rozwiązać kilka zawiłych spraw.
  Pamiątka z podróży zwykle świadczy o pragnieniu wypoczynku z dala od codziennych trosk i problemów. Sennik ujawnia, że taki sen może przywoływać rzeczywiste wspomnienia z podróży.
  Kiedy dajesz komuś pamiątkę jest to znak, że odwiedzą Cię goście, którzy dzięki Tobie odniosą liczne korzyści. Nie spodziewaj się jednak wdzięczności z Ich strony, taki scenariusz może się nigdy nie ziścić.