Sennik Fajerwerki

  Fajerwerki w snach najczęściej zapowiadają ważne wydarzenie w życiu śniącego, niezależnie od tego, czy chodzi o potężny krok w karierze, spotkanie z miłością Twojego życia, czy też wdanie się z kimś w wielką kłótnię. Ponadto w sennikach sen o fajerwerkach symbolizuje entuzjazm, kreatywność i talent. Bardzo często wskazuje również na własną naiwność lub łatwowierność.

Szczegółowe znaczenie snu o fajerwerkach:

  Puszczanie fajerwerków w trakcie dnia odzwierciedla Twój rozrywkowy tryb życia. Wyraźnie nie spodobasz się ludziom, przed którymi zapragniesz zabłysnąć.
  Jeżeli widzisz jak ktoś puszcza fajerwerki to taki sen sugeruje, że powinieneś popracować nad właściwą oceną sytuacji, być może zbyt swobodnie podchodzisz do lustracji innych osób.
  Oglądanie nocnego pokazu fajerwerków to według sennika znak, że wkrótce Twoja radość przerodzi się w smutek.
  Wystrzelenie rakiety z fajerwerkami według znanych senników oznacza, że śniący wkrótce stanie się uczestnikiem ważnego wydarzenia.
  Jeżeli słyszysz wystrzał fajerwerków, ale ich nie widzisz to jest to znak, że głęboko skrywasz w sobie żal do kogoś.
  Sen, w którym podobał Ci się pokaz fajerwerków zwiastuje nadejście pozytywnych zmian w życiu śniącego.
  Poparzenie się fajerwerkami senniki interpretują jako głęboko skrywane uczucia, które nie pozwalają by podążać w życiu do przodu.
  Gdy pokazowi fajerwerków towarzyszą duże pokłady dymu to taki sen stanowi ostrzeżenie, że śniący może bardzo szybko stracić dużo pieniędzy, dlatego ze szczególną ostrożnością powinien podchodzić do wszelkich zyskownych biznesów, gdyż mogą się one okazać zwykłym oszustwem.
  Kupowanie fajerwerków to w senniku znak, że oczekujesz na entuzjastyczne wydarzenie w Twoim życiu. Jasne fajerwerki wieszczą dobrobyt i szczęście, alternatywnie mogą wieszczyć też, że Twoje relacje z bliskimi staną się jeszcze bardziej jasne i jednoznaczne.