O książce

Sennik od A do Z to książka, w której zinterpretowano ponad 1500 najbardziej popularnych snów. Każde hasło zawiera opis ogólny oraz szczegółowy związany z konkretnymi sytuacjami, które mogą wydarzyć się we śnie. Wszystkie sny zostały uporządkowane w kolejności alfabetycznej podobnie jak ma to miejsce w słowniku. Jeśli szukasz odpowiedzi na temat znaczenia snów, ta książka na pewno Cię zainteresuje. Sennik od A do Z to praktyczny przewodnik, który odkryje odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań. Książka posiada ozdobną kapitałkę potrzebną do zaznaczania stron podczas lektury.

Sennik od A do Z wydany jest na podstawie opracowań znanego polskiego sennika internetowego ksiega-snu.pl.

Jeśli więc interesujesz się tematyką snów lub pragniesz podarować drugiej osobie wartościowy prezent, to ta książka jest dla Ciebie!

Dane szczegółowe
Tytuł
Sennik od A do Z
Gatunek
Ezoteryka, magia
Okładka
twarda
Rok wydania
Liczba stron
611
ISBN
9788395547508
Wymiary
Wysokość: 248 mm
Głębokość: 50 mm
Szerokość: 170 mm

611 stron  

1599 haseł  

11 lat doświadczenia

lubie to!

>10 tys polubień na fb

Prezentacja książki

Sennik od A do Z to książka, która jest dostępna w sprzedaży jedynie przez Internet. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przed dokonaniem zakupu książki nie ma gdzie jej zobaczyć ani dotknąć. Dlatego też postanowiliśmy nagrać filmik, w którym przedstawiamy podstawowy opis książki oraz pokazujemy obszerność publikacji przed podjęciem decyzji o zakupie.